کوتینیو به بارسا و نیمار پشت پا زد!

رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که فیلیپه کوتینیو تمایلی به حضور در پاری‌سن‌ژرمن ندارد و این امر می‌تواند انتقال نیمار به بارسلونا را منتفی کند....

به گزارش مدال؛ روز گذشته رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که «نیمار جونیور» ستاره برزیلی و سرکش باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، تنها چند قدم تا برآورده شدن خواسته خود مبنی بر بازگشت به بارسلونا فاصله دارد. ماجرا نیز از این قرار بود که سران باشگاه بارسلونا برای مذاکره به پاریس سفر کرده‌اند و به سران PSG پیشنهاد معاوضه نیمار با «فیلیپه کوتینیو» + یک بازیکن دیگر + وجه نقد را داده‌اند، پیشنهادی که طرف پاریسی برای پاسخ به آن، 48 ساعت زمان خواسته است.

اما در این بین خبر می‌رسد که ستاره برزیلی بلوگرانا ترجیح می‌دهد به جای پاری‌سن‌ژرمن، پیراهن باشگاه بایرن مونیخ را بر تن کند که در این صورت پروژه بازگشت نیمار به نیوکمپ با شکست مواجه خواهد شد.

طبق گزارش «موندو دیپورتیوو» هافبک پیشین لیورپول، با مسئولان بایرن به توافقات شخصی نیز دست یافته و باواریایی‌ها نیز تمایل دارند او را دو سال به صورت قرضی جذب کنند، آنهم با بند خرید دائمی.

بیشتر بخوانید:

ثانیه‌شماری برای انفجار بمب نقل‌وانتقالات

تگ ها


نیمار بارسلونا نیمار پاری سن ژرمن بازگشت نیمار به بارسلونا کوتینیو پاری سن ژرمن بایرن مونیخ باواریایی‌ها بلوگرانا آبی و اناری‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior فیلیپه کوتینیو پاری سن ژرمن بارسلونا بایرن مونیخ لوشامپیونه فرانسه Bundesliga لالیگا فوتبال