گرایی: از ترسم یک هفته است تمرین نکرده‌ام

دارنده دو مدال برنز کشتی فرنگی جهان گفت که با اوج گرفتن دوباره بیماری کرونا، یک هفته است تمرین را کاملاً کنار گذاشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی ادامه داد: اصلاً بروم تمرین که چه بشود؟ وقتی اصلاً معلوم نیست مسابقه‌ای هست یا نه، برای چه سلامتی‌ام را به خطر بیندازم؟ لیگ هم بعید است در این شرایط برگزار شود. در مورد مسابقات جهانی کشتی هم چیزی دقیقاً مشخص نیست که آیا اتحادیه جهانی امکان برگزاری مسابقه را دارد یا خیر.

دارنده سهمیه وزن ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک توکیو در مورد بیماری سخت حسین نوری خاطر نشان کرد: با حسین کاملاً در این مدت در ارتباط بودم. با برادرش هم صحبت می‌کردم. او علائم داشته و  تست کرونا داده است که منفی اعلام شده و بعد تمریناتش را ادامه داده است. حسین می‌گفت یک روز احساس کرده که دیگر نفسش در نمی‌آید و دوباره به پزشک مراجعه کرده که گفته‌اند ریه‌هایش کاملاً درگیر کرونا شده‌اند و در بیمارستان بستری می‌شود. خدا را شکر که علیرضا دبیر پیگیر کارش بود. رئیس فدراسیون این‌طور که حسین می‌گفت خیلی تلاش کرده است. تازه در این وضعیت او ۷۰ میلیون هزینه کرده است. متأسفانه چیزهایی که نوری از بیمارستان و حال وخیم مردم می‌گفت، وحشتناک بود.

بیشتر بخوانید:
تقوی: احتمال کاهش در تعداد تیم‌های لیگ برتر والیبال وجود دارد
سرنوشت حسین نوری زیر سایه کرونا؛ لطفا حرفی از لیگ کشتی نزنید!

تگ ها


کشتی فرنگی محمدعلی گرایی منهای فوتبال کشتی