گنج‌زاده: طرح اطعام نیازمندان را راه اندازی کردیم

سجاد گنج زاده قهرمان کاراته کشورمان با همت جمعی دیگر از قهرمانان ورزشی اجرای طرح اطعام نیازمندان را در اسلامشهر استارت زدند....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، سجاد گنج زاده  با اشاره به اجرای طرح اطعام نیازمندان شهرستان اسلامشهر، اظهار داشت: با جمعی از قهرمانان و ورزشکاران اسلامشهری تصمیم گرفتیم تا در ماه مبارک رمضان یک فعالیت خیرخواهانه دیگر برای مردم نیازمند انجام بدهیم. با وجود بحث بیماری کرونا بعضی از اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر جامعه که بسیار ضربه خوردند و همچنین در برخی از مناطق اسلامشهر قشر ضعیف و نیازمند کم نیستند. برهمین اساس، برای کمک به این قشر، تصمیم گرفتیم یک قدم کوچک برداریم تا به همشهریان خود خدمت کنیم.

وی ادامه داد: قرار بر این شد تا در ماه مبارک رمضان با پخت وعده‌های غذایی در راه اطعام نیازمندان گام کوچکی برداشته و آن را به دست نیازمندان برسانیم. هدفمان این است که روزانه ۲ هزار پرس غذا پخت کرده و در کل ایام ماه مبارک بتوانیم تعداد ۶۰ هزار غذا به دست نیازمندان برسانیم و امیدوارم مردم از طرح ما حمایت کنند.

قهرمان کاراته جهان اضافه کرد: جرقه این کار خیر از موسسه خیریه خادمان علی ابن ابیطالب(ع) به ذهن ما رسید و به این نتیجه رسیدیم در ماه میهمانی خدا، در مسیر اطعام نیازمندان کار کوچکی انجام دهیم. نام این طرح نیز اطعام نیازمندان "شب‌های همدلی" است که کار اجرایی این طرح هم در هیأت یامهدی (عج) واوان اسلامشهر انجام خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جمعی از قهرمانان نامی شهرستان از جمله حمزه زرینی ملی پوش سابق والیبال، بهنام مهدی زاده قهرمانی کشتی آسیا، شاهین موسوی قهرمان بوکس آسیا، فرید حقیقی از قهرمانان کاراته، محمد منصوری قهرمان جوجیتسو، سیدمهرداد زمانی قهرمان جودو آسیا، اصغر عظیمی قهرمان شنا و عضو تیم ملی پیوند اعضا، سجاد سالاروند دارنده رکورد جهانی در سنگ نوردی، مهدی ناجی مدرس دانشگاه قهرمان بین المللی در رشته مبارزات آزاد، حسین مهربان قهرمان سابق تکواندو، حسین آذری ملی پوش بسکتبال ۳ نفره، میثم ایرانشاهی قهرمان کونگ‌فو کشور و سرمربی تیم کونگ‌فو استان تهران، محمد سلیمانی نایب قهرمان تکواندو المپیک جوانان، مهدی بالازاده قهرمان تکواندو جهان و آسیا در این طرح خداپسندانه حضور دارند.

چندی پیش نیز سجاد گنج زاده به همراه چهره های عنوان دار کشتی ایران و جهان، همچون رسول خادم، کمیل قاسمی، حسن رحیمی و پرویز پرستویی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران و برخی دیگر از چهره ها در قالب موسسه خیریه خادمان علی بن ابیطالب(ع) با جمع آوری کمک های نقدی مردم، اقدام به تهیه مایحتاج نیازمندان در نقاط مختلف کشور می کردند و حالا با طرح شب‌های همدلی گام دیگری برای انجام فعالیتهای خیرخواهانه برداشته است.

بیشتر بخوانید:
زارعیان: تعویق المپیک برای ما سود خواهد داشت
کوبیاک در ژاپن ماندنی شد 

تگ ها


سجاد گنج زاده کاراته منهای